SIA Voltjen

Veic urbšanas darbus visā Latvijas teritorijā. Sadarbojamies ar vācu speciālistiem, kā arī izmantojam vācu tehniku  un pielietojam to metodiku. Sniedzam pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Pati par sevi urbjmašīna (Nordmeyer), ar kuru mēs strādajam, ir kompakta, tāpēc ar to var labi manevrēt, nebūs problēmu uztaisīt urbumu arī Jūsu mazajā dārzā vai pie pašas mājas, kas atkal samazina pieslēguma izmaksas. Mēs liekam uzsvaru uz to, ka ar mūsu tehniku mēs neizbojāsim Jūsu iekopto dārzu vai ainavu. Mūsu urbumu ilgdzīvošanas noslēpums slēpjas labi izveidotā filtrācijas slānī. Strādājam ar PVC plastmasas caurulēm (GWE Pumpenboese, Vācija).

Mūsu firmas darbiniekiem ir pieredze arī starptautiskā līmenī, tāpēc nebūs problēmas sadarboties ar ārvalstu uzņēmumiem. Varam izpildīt darbus pec Eiropas savienības noteikumiem un normatīviem. Lauksaimniekiem zemes izpētes, urbumu un citu darbu veikšanai iespējams saņemt Eiropas Savienības atbalstu. SIA Voltjen nodrošina palīdzību dokumentācijas sagatavošanai atbalsta saņemšanai.

Pielāgojamies klientu velmēm. Musu uzņēmuma pamatā ir pakalpojumu kvalitāte un klientu uzticamība.